WIZJA

  • ECL to ambitny projekt mający na celu ciągły rozwój, doskonalenie i nieustanne pragnienie nowych wyzwań. W ciągu 5-ciu lat działalności zwiększyliśmy obrót firmy o 600%, otworzyliśmy dwa nowe oddziały i pięciokrotnie powiększyliśmy liczbę pracowników. Każdy z nas będąc częścią Zespołu nieustannie wzbogaca sie i rozwija razem z firmą.
  • Zamierzamy utrzymywać tendencję wzrostową, poszerzać kierunki działalności, jak również wprowadzać nowe rozwiązania w procesach logistycznych.
  • ECL od początku swojej działalności był firmą międzynarodową. Jesteśmy fizycznie obecni w Polsce oraz w Ukrainie. Jednak nie chcemy się ograniczać jedynie do tych krajów, naszym celem jest ciągły rozwój, poszerzanie rynków działań, dążymy do stworzenia oddziałów w każdym kraju swojej działalności. Wielonarodowość zespołu, mentalnie oraz kulturowo tworzy świetną mieszankę możliwości.
  • Swoje miejsce na rynku widzimy w łączeniu ludzi z różnych krajów i różnych branż, przewoźników i producentów, firm handlowych i logistycznych, firm z mocną kondycją finansową i potrzebujących wsparcia, ludzi ze wschodu i zachodu, doświadczonych i oczekujących rady i wsparcia.

Naszym celem jest znalezienie najlepszych rozwiązań dla każdego naszego kontrahenta i partnera.

FILOZOFIA

  • Firma ECL powstała opierając sie na takich wartościach jak: wzajemny szacunek, dotrzymywanie danego słowa, duch zespołowości i przedsiębiorczości, entuzjazm oraz zadowolenie z dobrze wykonanej pracy. Tak postrzegana kultura prowadzenia biznesu została doceniona i wcielona w życie przez cały personel, stając się naszym kluczem do sukcesu firmy.
  • Satysfakcja jest terminem który wytycza nam standardy w codziennej pracy. Stała się celem który osiągamy dzięki pasji, zaangażowaniu i niezłomności towarzyszącej nam od początku naszej działalności. Czerpiemy radość z tego co robimy i nie boimy się nowych wyzwań dlatego zapewniamy najlepszą obsługę w zakresie organizacji transportu, nieustannie szukając złotego środka pomiędzy oczekiwaniami i możliwościami naszych klientów a realiami panującymi na delikatnym i dynamicznym rynku transportowym.
  • Energia którą wkładamy w naszą pracę jest paliwem które napędza budowanie doskonałych relacji biznesowych z naszymi kontrahentami stawianych na solidnym fundamencie jakim jest wzajemne zaufanie.
  • Non progredi est regredi. Kto stoi w miejscu ten cofa się. Ciągle podnosimy swoją poprzeczkę, to nas motywuje i napędza.