Leasing

Od 2012 roku z naszym partnerem biznesowym firmą Betad Leasing Sp. z o.o. www.betad.pl prowadzimy projekt współpracy z firmami transportowymi na zasadzie pośrednictwa w umowach leasingowych.
...
Dla osób zainteresowanych zakupem samochodu ciężarowego ułatwiamy procedury leasingowe w ramach stałej współpracy w transporcie międzynarodowym.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt

Wspieramy żużel

ECL sponsorem lokalnego żużlowca Dawida Lamparta www.lampartracing.com.
...
Odpowiedzialność społeczna, obok właściwej działalności firmy, jest dla nas niezwykle istotnym elementem rozwoju.
...
Również wspieranie zawodowców sportowych związanych ze społecznością lokalną. Nawiązanie tej współpracy jest doskonałym dowodem na to, że da się połączyć zarządzanie nowoczesnym biznesem wraz z zaangażowaniem społecznym i pasją do sportu.

Współpraca społeczna

  • Od 2011 roku jesteśmy partnerem Międzynarodowego Centrum Wprowadzenia Program UNESCO w Tarnopolu (Ukraina) w transportach ładunków humanitarnych dla osób niepełnosprawnych. Eng Ukr
  • Współpracujemy z organizacją charytatywną Ruevit, która ma na celu udzielanie pomocy osobom poszkodowanym w wojnie na wschodzie Ukrainy. link

Nauka i edukacja

  • Jesteśmy partnerem Centrum edukacji dla dzieci IQ Studia w Równem.
  • Współpracujemy z Narodowym Uniwersytetem Gospodarki Wodnej w Równem w sprawach praktyk i zatrudnień absolwentów.
  • Wspieramy prace tłumaczeniowe i badania historyczne ukraińskiego krajoznawcy, historyka i tłumacza Włodzimierza Szabarowskiego.