USŁUGI ECL - zapraszamy do prezentacji


Europejskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi transportowe, z siedzibą w Rzeszowie oraz oddziałem w Ukrainie.


Swoim zasięgiem działalności obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej oraz Ukrainę, Białoruś, Mołdawię, Rosję, Gruzję, Kazachstan i Turcję. czytaj dalej

Oferujemy transporty międzynarodowe oraz krajowe:
Pomoc w organizacji

przeładunków   |   Magazynowania   |   Odpraw celnych

            

czytaj dalej

Przewozimy następujące towary

czytaj dalej

Dzięki oddziałom na terenie Unii Europejskiej oraz Ukrainy
ŁĄCZYMY ZACHODNIE I WSCHODNIE RYNKI

...

Oddział na terytorium Ukrainy (w Równym 160 km od granicy z Polską), powstał z myślą o jak najlepszej jakości świadczonych usług w kierunkach wschodnich oraz pewniejszej kontroli dostaw. W związku z tym posiadamy dużą liczbę ukraińskich firm transportowych powiązanych z nami długoterminowymi umowami, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny przy jednocześnie wysokiej jakości usług.

czytaj dalej
  MIĘDZYNARODOWOŚĆ

Nasza międzynarodowość pozwala na wykonanie transportów ukraińskimi, polskimi oraz białoruskimi samochodami, co często pozwala optymalizować koszty dostawy.


  MAGAZYNOWANIE I PRZEŁADUNEK

Magazynowanie w Polsce niedaleko od granicy z Ukrainą pozwala wykonywać transporty z przeładunkiem.czytaj dalej
  UMOWY Z PRZEWOŹNIKAMI

Długoterminowe umowy z dużą ilością sprawdzonych ukraińskich przewoźników pozwalają wykonywać duże wolumeny transportów (np. z Ukrainy do Polski ładujemy około 200 samochodów miesięcznie).


  KABOTAŻ I KRAJÓWKI

Jesteśmy w stanie realizować wewnątrz krajowe transporty po Ukrainie i Polsce, kabotaż w każdym kraju Unii zwłaszcza w Niemczech, Francji, Hiszpanii. Realizujemy przewozy pomiędzy krajami Unii Europejskiej oraz pomiędzy Ukrainą i krajami Europy Wschodniej i Azji.
czytaj dalej
  ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do wymagań klienta.


  ATRAKCYJNE CENY

Dzięki stabilnej sytuacji finansowej jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze warunki płatności, a naszym podwykonawcom zapewnić najkrótsze terminy rozliczeń, co pozwala utrzymać nasze ceny na atrakcyjnym poziomie.czytaj dalej
  ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne dla branży transportowej. Transport to nasza pasja!


  WYKWALIFIKOWANA OBSŁUGA

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykwalifikowaną obsługę 24h/dobę w językach: polskim, angielskim, ukraińskim, rosyjskim lub niemieckim.czytaj dalej

POSIADAMY

  • Ubezpieczenie ładunku na kwotę 300 000 USD na każde zdarzenie, dzięki czemu nasi klienci zawsze mogą być pewni odzyskania odszkodowania za ewentualne straty powstałe w czasie transportu, bez względu na to z jakiego kraju przewoźnik wykonywał przewóz
  • Licencję transportową i spedycyjną
  • Certyfikat Rzetelności Rzetelna Firma
  • Certyfikat Trans Certified Forwarder
  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
czytaj dalej

NASI KLIENCI

Wśród naszych klientów oprócz bezpośrednich klientów, producentów, fabryk i firm handlowych jest wiele firm logistycznych, łącznie ze światowymi liderami.


Nasi klienci wysoko ocenili naszą współpracę. Żeby uzyskać ich referencje skontaktuj się z nami.
czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych Klientówwyświetl prezentację od początku